Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Blowback Havalı Tabanca
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Blowback Havalı Tabanca
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Modeline Özel Hediyeler (Yanında Neler Geliyor?) 
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Blowback Havalı tabancasını aldığında birçok farklı hediye de kutu içeriği beraberinde geliyor! Peki neler mi hediye ediyoruz?
HEDİYELER (KUTU İÇERİĞİ) |
HEDİYE AÇIKLAMASI |
1 Kutu Mermi |
Atış keyfiniz için her şeyi düşünüyoruz. Hediye mermi eklemeyi unutmadık. |
10 Adet Co2 Tüp |
Atışlarınız hiç bitmesin diye hediye greengas yolluyoruz. |
10 Adet Hedef Kağıdı |
Hediye hedef kağıdı ile atışlarınızı daha keyifli hale getirmek istedik. |
Atış Gözlüğü |
Gözleriniz her zaman güvende! Hem koruma hem net görüş bir arada. |
Taşıma Çantası |
Tabancanızı çizilme ve darbelere karşı korur. Kilitlenebilir. |
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops ile Gerçekçi Blowback Deneyimi
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Blowback Havalı Tabanca, 228,6 mm toplam uzunluğu ve 960 gram ağırlığıyla tam boy 1911 platformuna yakın, dengeli ve gerçekçi bir tutuş hissi sunar. 91 m/sn yani yaklaşık 300 FPS’e kadar çıkış hızı, CO2 destekli blowback havalı tabanca sınıfı için kontrollü ve dengeli bir performans sağlar. M14 x 1 CCW dişli namlu yapısı ve namlu diş koruyucusu, uyumlu namlu ucu aksesuarları için kullanım imkânı sunarken alt gövdedeki Picatinny aksesuar rayı da uyumlu ekipmanların monte edilmesine olanak tanır. Koleksiyon, hedef çalışması ve antrenman amaçlı kullanım için dikkat çeken bu model, metal yapısı ve detaylı 1911 tasarımıyla öne çıkan lisanslı Sig Sauer havalı tabanca seçeneklerinden biridir.
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops'un Dikkat Çeken Teknik Özellikleri
Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Blowback Havalı tabanca modelinin tüm teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki özelliklere göz atın. Bu özellikler, modelin performansı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı hakkında kapsamlı bilgi sunmaktadır. Teknik detaylar sayesinde, ürünün sizin için uygun olup olmadığını kolayca değerlendirin.| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | Sig Sauer |
| ✅ Model | Proforce 1911 Tacops |
| ✅ Kalibre | 6 mm |
| ✅ Güç Kaynağı | Co2 |
| ✅ Materyal | Tam Metal |
| ✅ Çıkış Hızı | 300 fps - 91 m/sn |
| ✅ Şarjör Kapasitesi | 17 Adet |
| ✅ Toplam Uzunluk | 228 mm |
| ✅ Ağırlık | 930 gr |
| ✅ Tetik ve Horoz | İskeletleştirilmiş tasarım |
| ✅ Namlu Ucu | M14 X 1 CCW dişli namlu |
| ✅ Ray Sistemi | Picatinny ray |
| ✅ Emniyet | Çift Taraflı başparmak emniyeti |
| ✅ Blowback | Blowback Fonksiyonu Var |
| ✅ Garanti | 1 Yıl Fabrika Garantili |
| Sig Sauer Proforce 1911 Tacops Blowback Havalı Tabanca Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
Sipariş Bilgilendirme ⚡
✨ Havalı tabanca siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.
✨ Havalı tabancanız, Kolay Av'ın özel hediyeleriyle birlikte kargoda zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir.
- ✅ Kredi kartına 12 taksit imkanı.
- ✅ Kredi kartıyla vereceğiniz siparişler telefon onaylıdır ve SSL korumalı en güncel güvenlik aşamalarıyla korunmaktadır.
- ✅ Peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunun için 0544 548 3500 numaralı WhatsApp Hattımızı ya da Mail Adresimizi - kolayavmarket@gmail.com kullanabilirsiniz.
| Malzeme | : | Metal |
| Çalışma Sistemi | : | CO2 |
| Şarjör Kapasitesi | : | 15+ |
| Blowback(Geri Tepme) | : | Var |
| Enerji(m/sn) | : | 100 Altı |
| Renk | : | Siyah |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!
1 Kutu Mermi