Sig Sauer P320 X Carry Blowback Havalı Tabanca
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sig Sauer P320 X Carry Blowback Havalı Tabanca 4.5mm
Sig Sauer P320 X Carry Modeline Özel Hediyeler (Yanında Neler Geliyor?) 
Sig Sauer P320 X Carry Blowback Havalı tabancasını aldığında birçok farklı hediye de kutu içeriği beraberinde geliyor! Peki neler mi hediye ediyoruz?
HEDİYELER (KUTU İÇERİĞİ) |
HEDİYE AÇIKLAMASI |
1 Kutu Mermi |
Atış keyfiniz için her şeyi düşünüyoruz. Hediye mermi eklemeyi unutmadık. |
10 Adet Co2 Tüp |
Atışlarınız hiç bitmesin diye hediye greengas yolluyoruz. |
10 Adet Hedef Kağıdı |
Hediye hedef kağıdı ile atışlarınızı daha keyifli hale getirmek istedik. |
Atış Gözlüğü |
Gözleriniz her zaman güvende! Hem koruma hem net görüş bir arada. |
Taşıma Çantası |
Tabancanızı çizilme ve darbelere karşı korur. Kilitlenebilir. |
Refleks Nişangah Hazır Gövde ile Sig Sauer P320 X Carry
Sig Sauer P320 X Carry Blowback Havalı Tabanca, SIG AIR refleks nişangah uyumluluğu sayesinde standart havalı tabanca modellerinden ayrılan daha gelişmiş bir kullanım yapısı sunar. Refleks nişangah hazır gövde tasarımı, uyumlu optik ekipmanlarla hedef hizalamasını daha pratik ve kontrollü hale getirmeye yardımcı olur. X-Series ergonomisi, düz profil tetik tasarımı, uzatılmış beavertail yapısı ve dik açılı X-kabze formu, kullanıcının ürünü daha dengeli kavramasına katkı sağlar. M1913 aksesuar rayı ile birlikte düşünüldüğünde Sig Sauer P320 X Carry, fener, lazer ve optik destekli kurulumlara uygun kişiselleştirilebilir bir havalı tabanca seçeneği sunar.
Sig Sauer P320 X Carry'nin Dikkat Çeken Teknik Özellikleri
Sig Sauer P320 X Carry Blowback Havalı tabanca modelinin tüm teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki özelliklere göz atın. Bu özellikler, modelin performansı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı hakkında kapsamlı bilgi sunmaktadır. Teknik detaylar sayesinde, ürünün sizin için uygun olup olmadığını kolayca değerlendirin.| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | Sig Sauer |
| ✅ Model | P320 X Carry |
| ✅ Kalibre | 6 mm |
| ✅ Güç Kaynağı | Co2 |
| ✅ Çalışma Sistemi | Yarı Otomatik |
| ✅ Materyal | Metal + Polimer |
| ✅ Çıkış Hızı | 350 fps - 105 m/sn |
| ✅ Şarjör Kapasitesi | 21 Adet |
| ✅ Toplam Uzunluk | 185 mm |
| ✅ Ağırlık | 930 gr |
| ✅ Nişangah | Sabit / X-Ray stil yüksek görünürlüklü nişangah seti |
| ✅ Refleks Nişangah Uyumu | SIG AIR refleks nişangahı hazır |
| ✅ Ray Sistemi | M1913 / Picatinny ray |
| ✅ Kabza | X-Series kabza |
| ✅ Blowback | Blowback Fonksiyonu Var |
| ✅ Garanti | 1 Yıl Fabrika Garantili |
| Sig Sauer P320 X Carry Blowback Havalı Tabanca Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
Sipariş Bilgilendirme ⚡
✨ Havalı tabanca siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.
✨ Havalı tabancanız, Kolay Av'ın özel hediyeleriyle birlikte kargoda zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir.
- ✅ Kredi kartına 12 taksit imkanı.
- ✅ Kredi kartıyla vereceğiniz siparişler telefon onaylıdır ve SSL korumalı en güncel güvenlik aşamalarıyla korunmaktadır.
- ✅ Peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunun için 0544 548 3500 numaralı WhatsApp Hattımızı ya da Mail Adresimizi - kolayavmarket@gmail.com kullanabilirsiniz.
| Malzeme | : | Metal+Polimer |
| Çalışma Sistemi | : | CO2 |
| Şarjör Kapasitesi | : | 15+ |
| Blowback(Geri Tepme) | : | Var |
| Enerji(m/sn) | : | 100-150 |
| Renk | : | Siyah |
| Atış Modu | : | Yarı Otomatik |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!
1 Kutu Mermi