Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Blowback Havalı Tabanca
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Blowback Havalı Tabanca 4.5mm
Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Modeline Özel Hediyeler (Yanında Neler Geliyor?) 
Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Blowback Havalı tabancasını aldığında birçok farklı hediye de kutu içeriği beraberinde geliyor! Peki neler mi hediye ediyoruz?
HEDİYELER (KUTU İÇERİĞİ) |
HEDİYE AÇIKLAMASI |
1 Kutu Mermi |
Atış keyfiniz için her şeyi düşünüyoruz. Hediye mermi eklemeyi unutmadık. |
10 Adet Co2 Tüp |
Atışlarınız hiç bitmesin diye hediye greengas yolluyoruz. |
10 Adet Hedef Kağıdı |
Hediye hedef kağıdı ile atışlarınızı daha keyifli hale getirmek istedik. |
Atış Gözlüğü |
Gözleriniz her zaman güvende! Hem koruma hem net görüş bir arada. |
Taşıma Çantası |
Tabancanızı çizilme ve darbelere karşı korur. Kilitlenebilir. |
RPM Şarjör Sistemiyle Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout
Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Blowbackli Havalı Tabanca, 20 kapasiteli RPM şarjör sistemiyle pratik ve hızlı kullanıma odaklanan özel bir yapı sunar. Tam boy şarjör tasarımı, 12 gram CO2 tüpünü ve 4.5 mm mühimmatı aynı gövdede taşıyarak daha düzenli bir kullanım deneyimi sağlar. Patentli kam-kol mekanizmalı CO2 yükleme sistemi, kartuş değişimini alet gerektirmeden kolaylaştırır ve kullanıcıya daha pratik bir hazırlık süreci sunar. Bu sistem; metal sürgü, blowback mekanizma ve Spectre Comp Blackout tasarımıyla birleştiğinde modeli hem teknik hem de kullanım hissi açısından dikkat çekici bir Sig Sauer havalı tabanca seçeneği haline getirir.
Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout'un Dikkat Çeken Teknik Özellikleri
Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Blowback Havalı tabanca modelinin tüm teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki özelliklere göz atın. Bu özellikler, modelin performansı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı hakkında kapsamlı bilgi sunmaktadır. Teknik detaylar sayesinde, ürünün sizin için uygun olup olmadığını kolayca değerlendirin.| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | Sig Sauer |
| ✅ Model | P320 Spectre Comp Blackout |
| ✅ Kalibre | 6 mm |
| ✅ Güç Kaynağı | Co2 |
| ✅ Çalışma Sistemi | Yarı Otomatik |
| ✅ Materyal | Metal + Polimer |
| ✅ Çıkış Hızı | 340 fps - 103 m/sn |
| ✅ Şarjör Kapasitesi | 20 Adet |
| ✅ Toplam Uzunluk | 216 mm |
| ✅ Ağırlık | 1050 gr |
| ✅ Nişangah | Kontrast metal nişangah |
| ✅ Refleks Nişangah Uyumu | SIG AIR refleks nişangahı hazır |
| ✅ Ray Sistemi | M1913 / Picatinny ray |
| ✅ Kompansatör | Tek portlu kampansatörlü namlu |
| ✅ Blowback | Blowback Fonksiyonu Var |
| ✅ Garanti | 1 Yıl Fabrika Garantili |
| Sig Sauer P320 Spectre Comp Blackout Blowback Havalı Tabanca Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
Sipariş Bilgilendirme ⚡
✨ Havalı tabanca siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.
✨ Havalı tabancanız, Kolay Av'ın özel hediyeleriyle birlikte kargoda zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir.
- ✅ Kredi kartına 12 taksit imkanı.
- ✅ Kredi kartıyla vereceğiniz siparişler telefon onaylıdır ve SSL korumalı en güncel güvenlik aşamalarıyla korunmaktadır.
- ✅ Peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunun için 0544 548 3500 numaralı WhatsApp Hattımızı ya da Mail Adresimizi - kolayavmarket@gmail.com kullanabilirsiniz.
| Malzeme | : | Metal+Polimer |
| Çalışma Sistemi | : | CO2 |
| Şarjör Kapasitesi | : | 15+ |
| Blowback(Geri Tepme) | : | Var |
| Enerji(m/sn) | : | 100-150 |
| Renk | : | Siyah |
| Atış Modu | : | Yarı Otomatik |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!
1 Kutu Mermi