DiscoveryOpt DPR-34 34mm Ayarlanabilir Dürbün Montaj Ayağı
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DiscoveryOpt DPR-34 34mm 30/60/90 MOA Ayarlanabilir Dürbün Montaj Ayağı
DiscoveryOpt DPR-34 34mm Ayarlanabilir Dürbün Montaj Ayağı, 34 mm tüp çapına sahip optiklerin sabitlenmesi için tasarlanmış dayanıklı bir montaj aksesuarıdır. 6061 alüminyum alaşım gövde yapısı, ürüne hafiflik kazandırırken aynı zamanda sağlam ve sert bir kullanım hissi sunar. 30/60/90 MOA açı ayarı desteği sayesinde farklı kurulum ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir ve optiğin daha kontrollü şekilde konumlandırılmasına yardımcı olur. 1.35 inç yükseklik ölçüsü, 21 mm profil uyumluluğu ve siyah renk tasarımıyla DiscoveryOpt DPR-34, ağır hizmet tipi dürbün montaj ayağı arayan kullanıcılar için işlevsel bir seçenek oluşturur.
DiscoveryOpt DPR-34 34mm 30/60/90 MOA Ayarlanabilir Dürbün Montaj Ayak'ın Dikkat Çeken Özellikleri
Keskin nişancıların vazgeçilmezi Discveryopt DPR-34 34mm Ayarlanabilir Dürbün Montaj Ayağı, üstün malzeme kalitesi ile her koşulda maksimum performans sunar.
| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | DiscoverOpt |
| ✅ Model | DPR-34 |
| ✅ Ürün Tipi | Dürbün Montaj Ayağı |
| ✅ Tüp Çapı | 34 mm |
| ✅ Yükseklik | 34 mm |
| ✅ Profil Uyumluluğu | 21 mm |
| ✅ Açı Ayarı | 30 / 60 / 90 MOA |
| ✅ Ayarlanabilir Açı | 0-90 Derece |
| ✅ Malzeme | 6061 Alüminyum Alaşım |
| ✅ Öne Çıkan Özellikleri | Dayanıklı, hafif ve yoğun kullanıma uygun yapı |
| DiscoveryOpt DPR-34 34mm Ayarlanabilir Dürbün Montaj Ayağı Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!