DiscoveryOpt DPR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DiscoveryOpt DPR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı
DiscoveryOpt DPR-25.4-1.35-63 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı, 25.4 mm tüp çapına sahip optiklerin sabitlenmesi için tasarlanmış, CNC işlenmiş alüminyum alaşımlı bir montaj halkası setidir. DiscoveryOpt markasının DPR-25.4-1.35-63 modeli, 20 mm montaj tabanı uyumluluğu sayesinde uygun ray sistemlerine kolay şekilde yerleştirilebilir ve optiğin dengeli biçimde konumlandırılmasına yardımcı olur. 1.35 inç yani yaklaşık 34.3 mm yükseklik ölçüsü, farklı kurulum ihtiyaçları için kullanışlı bir yapı sunarken, hafif gövde tasarımı taşıma ve montaj kolaylığı sağlar. Siyah renkli, 2 parçadan oluşan set yapısı ve 6063 alüminyum alaşım malzemesiyle DiscoveryOpt DPR dürbün montaj ayağı, sağlam, sade ve pratik bir optik bağlantı çözümü arayan kullanıcılar için uygundur.
DiscoveryOpt DPR 25.4mm Dürbün Montaj Ayak'ın Dikkat Çeken Özellikleri
Keskin nışancıların vazgeçilmezi DiscoveryOpt DPR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı, üstün malzeme kalitesi ile her koşulda maksimum performans sunar.
| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | DiscoveryOpt |
| ✅ Model | DPR-25.4 |
| ✅ Ürün Tipi | Dürbün Montaj Ayağı |
| ✅ Tüp Çapı | 25.4 mm |
| ✅ Montaj Tabanı | 20 mm |
| ✅ Yükseklik | 34 mm |
| ✅ Ağırlık | 124 gr |
| ✅ Malzeme | 6063 Alüminyum Alaşım |
| ✅ Öne Çıkan Özellikleri | CNC ile işlenmiş |
| DiscoveryOpt DPR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!