DiscoveryOpt DGPR3 30mm 1.05 İnç Terazili Dürbün Montaj Ayağı
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DiscoveryOpt DGPR3 30mm 1.05 İnç Terazili Dürbün Montaj Ayağı
DiscoveryOpt DGPR3 30mm 1.05 İnç Terazili Dürbün Montaj Ayağı, 30 mm tüp çapına sahip optiklerin sabitlenmesi için tasarlanmış, 7075 alüminyum alaşımlı dayanıklı bir montaj aksesuarıdır. DiscoveryOpt markasının DGPR3-30-1.05-75S modeli, sert gövde yapısı ve yüksek basınca dayanıklı formuyla yoğun kullanıma uygun bir bağlantı çözümü sunar. Üzerinde yer alan bubble level yani su terazisi detayı, optiğin daha dengeli konumlandırılmasına yardımcı olurken kurulum sırasında hizalama kontrolünü kolaylaştırır. Siyah renk tasarımı, 1.05 inç yüksekliği ve sağlam 7075 alüminyum gövdesiyle DiscoveryOpt terazili dürbün montaj ayağı, hassas ve güven veren bir optik montaj ekipmanı arayan kullanıcılar için işlevsel bir seçenektir.
DiscoveryOpt DGPR3 30mm 1.05 inç Terazili Dürbün Montaj Ayak'ın Dikkat Çeken Özellikleri
Keskin nışancıların vazgeçilmezi DiscoveryOpt DGPR3 30mm 1.05 inç Terazili Dürbün Montaj Ayağı, üstün malzeme kalitesi ile her koşulda maksimum performans sunar.
| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | DiscoveryOpt |
| ✅ Model | DGPR3 Terazili |
| ✅ Ürün Tipi | Dürbün Montaj Ayağı |
| ✅ Tüp Çapı | 30 mm |
| ✅ Montaj Tabanı | 20 mm |
| ✅ Yükseklik | 27 mm |
| ✅ Malzeme | 7075 Alüminyum Alaşım |
| ✅ Öne Çıkan Özellikleri | Bubble level su terazili yapı, basınca karşı dayanıklı |
| DiscoveryOpt DGPR3 30mm 1.05 inç Terazili Dürbün Montaj Ayağı Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!