DiscoveryOpt DGPR3 25.4/30mm 0.97 inç Dürbün Montaj Ayağı
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DiscoveryOpt DGPR3 25.4/30mm 0.97 inç Dürbün Montaj Ayağı
DiscoveryOpt DGPR3 25.4/30mm 0.97 inç Dürbün Montaj Ayağı, 25.4 mm ve 30 mm tüp çapına sahip optiklerin sabitlenmesi için tasarlanmış, ağır hizmet tipi bir montaj halkası setidir. DiscoveryOpt markasının DGPR3-30/25.4-0.97-61 modeli, 6061-T6 alüminyum alaşım gövdesi ve CNC işlenmiş yapısıyla dayanıklı, hafif ve hassas montaj beklentilerine uygun bir kullanım sunar. 20 mm montaj tabanı uyumluluğu sayesinde uygun ray sistemlerine kolayca yerleştirilebilirken, 0.97 inç yani yaklaşık 24.6 mm yükseklik ölçüsüyle dengeli bir optik konumlandırma sağlar. Siyah renk tasarımı, shockproof özelliği, yüksek performans seviyesi ve plastik kutu ambalajıyla DiscoveryOpt DGPR3 dürbün montaj ayağı, sağlam ve pratik bir bağlantı çözümü arayan kullanıcılar için işlevsel bir seçenektir.
DiscoveryOpt DGPR3 25.4/30mm 0.97 inç Dürbün Montaj Ayak'ın Dikkat Çeken Özellikleri
Keskin nışancıların vazgeçilmezi DiscoveryOpt DGPR3 25.4/30mm 0.97 inç Dürbün Montaj Ayağı, üstün malzeme kalitesi ile her koşulda maksimum performans sunar.
| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | DiscoveryOpt |
| ✅ Model | DGPR3 |
| ✅ Ürün Tipi | Dürbün Montaj Ayağı |
| ✅ Tüp Çapı | 25.4 mm / 30 mm |
| ✅ Montaj Tabanı | 20 mm |
| ✅ Yükseklik | 25 mm |
| ✅ Malzeme | 6061 Alüminyum Alaşım |
| ✅ Üretim Yapısı | CNC işlenmiş gövde |
| ✅ Öne Çıkan Özellikleri | Shockproof/ darbe dayanımlı yapı |
| DiscoveryOpt DGPR3 25.4/30mm 0.97 inç Dürbün Montaj Ayağı Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!