DiscoveryOpt DDR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı
💳 Kolay Taksit Fırsatları!
Size özel taksit fırsatlarından faydalanmak için bizi +90 (850) 303 21 54 arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DiscoveryOpt DDR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı
DiscoveryOpt DDR-25.4-1.35-63 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı, 25.4 mm tüp çapına sahip optiklerin sabitlenmesi için tasarlanmış, hafif yapılı ve CNC işlenmiş bir montaj halkası setidir. DiscoveryOpt markasının DDR-25.4-1.35-63 modeli, 6063 alüminyum alaşım malzeme yapısıyla dayanıklı ve pratik bir kullanım sunarken, 11 mm montaj tabanı uyumluluğu sayesinde uygun ray sistemlerine kolayca yerleştirilebilir. 1.35 inç yani yaklaşık 34.3 mm yükseklik ölçüsü, optiğin daha dengeli bir konumda sabitlenmesine yardımcı olur. Siyah renk tasarımı, 124 gram hafif gövdesi ve 2 parçadan oluşan set içeriğiyle DiscoveryOpt DDR dürbün montaj ayağı, sade, sağlam ve kullanışlı bir optik bağlantı çözümü arayan kullanıcılar için uygundur.
DiscoveryOpt DDR 25.4mm Dürbün Montaj Ayak'ın Dikkat Çeken Özellikleri
Keskin nışancıların vazgeçilmezi DiscoveryOpt DDR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı, üstün malzeme kalitesi ile her koşulda maksimum performans sunar.
| ÖZELLİKLER | DETAYLAR |
| ✅ Marka | DiscoveryOpt |
| ✅ Model | DDR-25.4 |
| ✅ Ürün Tipi | Dürbün Montaj Ayağı |
| ✅ Tüp Çapı | 25.4 mm |
| ✅ Montaj Tabanı | 11 mm |
| ✅ Yükseklik | 34 mm |
| ✅ Ağırlık | 124 gr |
| ✅ Malzeme | 6063 Alüminyum Alaşım |
| ✅ Öne Çıkan Özellikleri | CNC ile işlenmiş |
| DiscoveryOpt DDR 25.4mm Dürbün Montaj Ayağı Modelini Neden Kolay Av'dan Almalısın? | Kolay Av, 4.8 yıldız ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahiptir. Gerçek kullanıcı yorumlarına dayanan bu yüksek memnuniyet oranı ve sektördeki deneyimi ile sizlere kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza ulaştırılmakta ve güvenli, hızlı kargo hizmeti sunulmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleri ve müşteri gizliliğine verilen önem ile güvenilir bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. |
💳 Mail Order Ödeme Yöntemi ile Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı:
Ödeme adımında mail order ödeme yöntemini seçmelisiniz. 20.000 TL ve üzeri alışverişler
için 9 taksit, 20.000 TL ve altındaki siparişleriniz için peşin fiyatına 5 taksit fırsatından
faydalanabilirsiniz.
⚠️NOT: Siparişinizi vermeden önce kartınızı
mail-order alışverişlerine aktif ediniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra bize whatsapp üzerinden ulaşın.
Kredi Kartı Taksitleri
Hızlı ve Güvenli Kargo
Siparişlerin genellikle 24 saatte kargoda!
Müşteri Desteği
Her türlü konuda uzman ekibimiz yanında!
Güvenli Ödeme
256 bit SSL ile güvenli alışveriş keyfi!
Taksit İmkanı
Siparişin için 12 aya varan taksit fırsatı!